Senin Digital Paran !

Fund Of Yours, yüksek performanslı bir ödeme işi yürütmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Hakkımızda

Araştırma şirketlerinin 2021 reklam verilerine göre YouTube'un 2 milyar kullanıcısı var. Instagram kullanıcı ve YouTube izleyici sayısı 1,2 milyarı aştı. Öte yandan en hızlı kitle etkileşim platformlarından biri olan Twitter, 200 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

%100 Türk sermayeli Foy Dijital Yazılım Hizmetleri Şirketi “Vakfınız (FOY)”, on binlerce dijital içerik üreticisini ve 3,5 milyardan fazla sosyal medya kullanıcısını aynı pazarda, sınırlı sayıda 100.000.000.000 coin ile, uygun maliyetli ve güvenilir bir ağda buluşturmuştur. Bununla birlikte kripto para piyasasındaki genel kötü gidişat nedeniyle FOY yatırımcılarını korumak amacıyla şirkete ait 50.000.000.000 adet FOY yakılmıştır.

Fund Of Yours (FOY), birçok ülkede yatırımcılar ve sosyal medya ortakları aracılığıyla insanların desteklemek istedikleri olgulara ulaşmalarını sağlayarak dijital içerik üreticilerinin mesleklerinde veya ilgi alanlarında kendilerini geliştirmelerinde önemli bir rol oynayacak. Fund Of Yours (FOY), kullanıcılara sağladığı bu fırsatla, kişilerin fenomenlerin eşsiz takipçisi olmalarını da sağlayacaktır.

İlk etapta Twitter, Instagram ve YouTube kullanıcılarına hizmet vermeyi hedefleyen Fon Fon (FOY), diğer sosyal medya platformlarında ilgili iş ortakları ile periyodik süreçlerde entegre olarak bu kanalları kullanan kişilere ulaşmayı hedeflemektedir.

Fon sahiplerine şeffaf ilkelerle yaklaşan Fund Of Yours (FOY), hisselerinin %80'ini insanların kullanımına açarak dijital para piyasasında eşine az rastlanır bir arz fırsatı yarattı.

Fon (FOY) hissedarları, hisselerini hem kendi ülkelerindeki yerel dijital para piyasalarında hem de küresel piyasalarda ETH, BTC veya USDT oranları ile zaman sınırlaması olmaksızın kendi ülkelerinin para birimine çevirebilecekler.